Foto e rrallë që prej luftës/ Ushtarët rusë dhe amerikanë pozojnë së bashku të buzëqeshur

Foto e rrallë që prej luftës/ Ushtarët rusë dhe amerikanë pozojnë së bashku të buzëqeshur

1665431066_52.JPG

Në luftën në Ukrainë, ka disa fronte “lufte”, ku armiq nuk janë vetëm 2 shtete e përfshira në mënyrë të drejtpërdrejtë, por një rol të rëndësishëm luan edhe Amerika, e cila është pozicionuar hapur krah Kievit. Mirëpo, një panoramë krejt ndryshe është paraqitur në Siri, ku ushtarët rus dhe amerikan kanë dalë së bashku duke qeshur.


Lajmi kryesor:

Mblidhet OKB për aneksimet ruse, Kievi: Rusia do të na kthejë në kohën e Hitlerit! Hakmarrja e Putin për urën e Krimesë, 84 raketa godasin Ukrainën (VIDEO)


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Lista e PS për 14 Majin me 44 rikandidime e 17 emra të rinj, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Tentoi të korruptonte policinë në Shkodër me 2000 lekë, arrestohet shoferi i dehur

Tentoi të korruptonte policinë në Shkodër me 2000 lekë, arrestohet shoferi i dehur