Foto-Ekskluzive/ Vendi ku ishte groposur Kejsi Hysa

Foto-Ekskluzive/ Vendi ku ishte groposur Kejsi Hysa

Detaje të reja kanë dalë për vrasjen e Kejsi Hysës ose siç njihet ndryshe “Tik Fajdexhiu” në Nikël të Fushë-Krujës.

Report Tv ka arritur të sigurojë një foto nga vendi ku u gropos 34-vjeçari pasi u qëllua me plumb në kokë nga dy autorët, Hysni Ramaj dhe A.T.

Fotoja është shkrepur pak para se Policia të niste gërmimin për të gjetur trupin e viktimës.

(Foto nga vendi i ngjarjes)


Lajmi kryesor:

Fushë-Krujë/ Jepte para me fajde, gjendet i groposur me 2 plumba në kokë Kejsi Hysa


  • Sondazhi i ditës:

    Kualifikueset e Euro 2024, kush e fiton ndeshjen Poloni-Shqipëri?×

Lajmi i fundit

Të shtënat me armë te Top Channel, Report Tv siguron foton e mjetit të djegur të autorëve! Brenda kishte kallashin

Të shtënat me armë te Top Channel, Report Tv siguron foton e mjetit të djegur të autorëve! Brenda kishte kallashin