FOTO/ Holandezët në Tiranë provokojnë italianët: Më puth prap*nicën Roma

FOTO/ Holandezët në Tiranë provokojnë italianët: Më puth prap*nicën Roma

Tifozët e Feyenoord kanë zgjedhur që të mos jenë aq të zakonshëm në këtë përballje me Romën. Disa prej tyere janë parë në rrugët e Durrësit me disa bluze ku shkruan “Kiss my AS (s) Roma”, që përkthehet “Më puth prapanicën Roma”.


Lajmi kryesor:

Conference League/ Tirana shkëlqen, ditë feste dhe zero incidente serioze gjithë ditën! Valle dhe muzikë në rrugët e kryeqytetit! Mijëra tifozë shijuan finalen e parë evropiane në Shqipëri (VIDEO)


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Berisha-Meta e partitë e vogla bashkë për zgjedhjet vendore, a mendoni se fitojnë përballë PS?×

Lajmi i fundit

Situata nga COVID në vend/ 650 testime, 38 qytetarë të infektuar, nuk ka humbje jete në 24 orët e fundit

Situata nga COVID në vend/ 650 testime, 38 qytetarë të infektuar, nuk ka humbje jete në 24 orët e fundit