FOTO/ Ish-zv.presidenti amerikan Mike Pence mbërrin në Shqipëri, të pranishëm Balla, Alibeaj dhe Kryemadhi

FOTO/ Ish-zv.presidenti amerikan Mike Pence mbërrin në Shqipëri, të pranishëm Balla, Alibeaj dhe Kryemadhi

Ka mbërritur në Shqipëri ish-zëvendës Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Mike Pence.

Mësohet se ish-zv. Presidenti Pence është pritur nga shumë politikanë shqiptarë të të gjitha forcave politike, si Taulant Balla, Enkelejd Alibeaj, Monika Kryemadhi, Pandeli Majko, Belind Këlliçi, Mimi Kodheli, Emiriana Sako, si dhe deputetë të tjerë nga të tre forcat politike.


Lajmi kryesor:

Zëvendëspresidenti Mike Pence viziton Ashraf 3, zhvillon bisedime me Presidente e zgjedhur e NCRI, Maryam Rajavi! Të pranishëm Kryemadhi, Balla dhe nga PD Alibeaj


S.C/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Gjykata e Apelit i jep vulën e PD-së Berishës, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Mero Baze: PD ka marrë vulën dhe ka humbur shpresën

Mero Baze: PD ka marrë vulën dhe ka humbur shpresën