FOTO/ Kjo është pakoja me oriz e cila ishte pajisur me GPS! Trafikantët e pikasën gjatë rrugës, e hodhën tek Shkëmbi i Kavajës

FOTO/ Kjo është pakoja me oriz e cila ishte pajisur me GPS! Trafikantët e pikasën gjatë rrugës, e hodhën tek Shkëmbi i Kavajës

Report Tv siguron foton e pakos me oriz dhe miell e cila u vendos me GPS nga policia shqiptare në vend të kokainës në kontenierët e ndaluar në Portin e  Durrësit. Pako është marrë nga tre Ardian Bega Altin Mislihaka dhe Gentian Malindi. Në momentin kur kanë konstatuar se pakoja kishte oriz e kanë hedhur tek Shkëmbi i Kavajës.


Lajmi kryesor:

137 kg kokainë në 4 kontenierët nga Ekuadori/ Pranga 2 pritësve në Durrës, si dolën pakot nga porti, DEA zëvendësoi drogën me oriz me GPS (FOTOT)


/b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A e zgjidh problemin me shqiptarët në Britani vizita e Ramës në Londër?×

Lajmi i fundit

E djathta përmbys e Foltores

E djathta përmbys e Foltores