Foto/ Kush është biznesmeni që ndërroi jetë në aksidentin në Rrogozhinë, disa muaj më parë humbi të vëllanë

Arjan Fesko dhe i vëllai Arbër Fesko

1609322245_feskamevellain.jpg

Arjan Fesko me të vëllanë, Arbër Fesko

Ky është Arjan Fesko, biznesmeni i cili ndërroi jetë në aksidentin mbrëmjen e djeshme në afërsi të Rrogozhinës.

Mësohet se vetëm disa muaj më parë, Arjan Fresko ka humbur të vëllanë, Arbër Fesko.

Arjan Fresko ishte biznesmen në fushën e transportit.


Lajmi kryesor:

Aksident në Rrogozhinë/ Makina del nga rruga, humb jetën biznesmeni 46-vjeçar! Muaj më parë ndërroi jetë i vëllai


E.M./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të hetohen gjyqtarët e prokurorët e larguar nga Vettingu?×

Lajmi i fundit

John

Kërcënimi i Mziut në fushatë, Çollaku: Na surprizoi të gjithëve, ishte e panevojshme! PD s'është humbëse, vjedhja e votës do shkojë në Strasburg me databazë të paprecedentë