FOTO/ Kush është i riu i cili u ekzekutua pranë derën së shtëpisë natën e Bajramit

1590303998_kristjanvlorevrasje001.jpg

Ky është Kristjan Breshanaj, 25-vjeçari që u ekzekutua natën e Bajramit. Report Tv sjell fotot të të riut ndaj të cilit u shtin 10 plumba kallashnikovi, 5 prej të cilave ranë në trupin e tij duke i marrë jetën në vend.


Lajmi kryesor:

Ekzekutohet pranë derës së shtëpisë natën e Bajramit 25-vjeçari në Vlorë! Autorët e maskuar djegin makinën me targa greke, gjendet kallashnikovi (VIDEO)


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Me lista të hapura dhe pa koalicione, a është kjo mënyra që doni të votoni?×

Lajmi i fundit

John

'Whatsapp' nuk punon!' Përdoruesit hasin probleme në të gjithë botën për të dërguar mesazhe