FOTO/ Kush janë dy nxënësit që humbën jetën pas sulmit me armë në Kosovë

FOTO/ Kush janë dy nxënësit që humbën jetën pas sulmit me armë në Kosovë

1637962102_Sequence03.00310915.Still039.jpg

Personat në foto janë Ledion Hamzaj dhe Gentiana Mustafaj, dy nxënësit që humbën jetën pas sulmit me armë ndaj autobusit në Gllogjan të Kosovës.


Lajmi kryesor:

VIDEO/ Të shtëna me kallashnikov drejt autobusit në Kosovë, vritet shoferi dhe dy nxënës, një i plagosur! Dëshmia: Autori ishte i maskuar! Policia: S'bëhet fjalë për sulm terrorist


  • Sondazhi i ditës:

    U shkon mbi 600 mijë në muaj, a duhen rritur pagat e Kushtetueses?×

Lajmi i fundit

Edison Ypi: Ik në Niçë

Edison Ypi: Ik në Niçë