FOTO/ Ky është Aqif Konesha, biznesmeni që mori 3 milionë euro tender nga Lefter Alla

FOTO/ Ky është Aqif Konesha, biznesmeni që mori 3 milionë euro tender nga Lefter Alla

Ky është Aqif Konesha, biznesmeni që mori 3 milionë euro tender nga kryebashkiaku i Bulqizës, Lefter Alla.  Alla ka pasur kontakte dhe komunikime me biznesmenin Aqif Konesha i kompanisë që kryente punimet për ujësjellësin e Bulqizës.


Lajmi kryesor:

SPAK harroi ta arrestojë, GJKKO rikonfirmon ‘arrest me burg’ për juristin e bashkisë të Bulqizës, një prej të akuzuarve për abuzimin me tenderin 322 mln lekë


B.K./KT/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Kërcënimet nga krimi, a duhet forcuar mbrojtja e prokurorëve e gjyqtarëve?×

Lajmi i fundit

U kap me snajper në makinë, gjykata e Tiranës dënon me 7.9 vite burg ish efektivin e RENEA-s Remal Rada

U kap me snajper në makinë, gjykata e Tiranës dënon me 7.9 vite burg ish efektivin e RENEA-s Remal Rada