FOTO/ Ky është viktima në Gramsh që u vra nga i vëllai

FOTO/ Ky është viktima në Gramsh që u vra nga i vëllai

1674835294_7777.jpg

 Report TV ka siguruar foton e viktimës, Shaqir Sinani i cili u vra ditën e sotme nga vëllai i tij, Xhevit Sinani në Gramsh, për motive që ende nuk dihen.


Lajmi kryesor:

Krim në familje! 80-vjeçari vret me sëpatë gruan dhe vëllanë e tij në Gramsh! Arrestohet autori! Viktima, solist i grupit të fyejve (EMRAT)


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Tensionet në Kosovë, si e vlerësoni qëndrimin e ndërkombëtarëve?×

Lajmi i fundit

Plas debati në Repolitix, Azgan Haklaj përplaset me Arben Skënderin: Ti je legen, zagar! Ish-deputeti: Ti je legen vetë

Plas debati në Repolitix, Azgan Haklaj përplaset me Arben Skënderin: Ti je legen, zagar! Ish-deputeti: Ti je legen vetë