FOTO/ Momenti kur 69-vjeçari i hedhur nga Infektivi transportohet në spital, policët ndihmohen nga mjeku Dhimitër Kraja

FOTO/ Momenti kur 69-vjeçari i hedhur nga Infektivi transportohet në spital, policët ndihmohen nga mjeku Dhimitër Kraja

Këto janë momente kur forcat e shumta policie kanë bërë transportin e 69-vjeçarit drejt spitalit. Ai u hodh ditën e sotme nga kati i tretë i spitalit Infektiv, teksa mësohet se ka marrë plagë të shumta. I pranishëm është edhe mjeku Dhimitër Kraja. 


Lajmi kryesor:

Pacienti me COVID, hidhet nga kati i 2-të i Infektivit dhe shpëton! QSUT: Jemi në krye të detyrës! Askush s'do të mbetet pa marrë shërbim mjekësor! (Pamjet)


Ora 13:10
FOTO/ Momenti kur 69-vjeçari i hedhur nga Infektivi transportohet në spital, policët ndihmohen nga mjeku Kraja
B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Arrestimi i mjekut, a po bëhet sa duhet për të luftuar korrupsionin në sistemin shëndetësor?×

Lajmi i fundit

'Koha do t’ju shërojë dhimbjet...' horoskopi për ditën e sotme

'Koha do t’ju shërojë dhimbjet...' horoskopi për ditën e sotme