Foto nga takimi i Kryeministrit Rama me homologun Zoran Zaev, kryeministri i Maqedonisë së Veriut

Kryeministri i Maqedonisë Zoran Zaev u prit në një ceremoni zyrtare në Pallatin e Brigadave nga kryeministri Edi Rama. Më tej dy delegacionet mbajtën një takim mes tyre ndërsa në fund u mbajt konferenca e përbashkët për shtyp e dy kryeministrave. Fotot e shkrepura nga gazetari dhe fotoreporteri i Shqiptarja.com, Antonio Çakshiri.


Lajmi kryesor:

Zaev i bën apel opozitës shqiptare duke dhënë shembullin e tij: Kurrë nuk dola kundër integrimit të vendit


Ora 15:13
Foto nga takimi i Kryeministrit Rama me homologun Zoran Zaev, kryeministri i Maqedonisë së Veriut

Foto nga konferenca për shtyp e dy kryeministrave. Foto Antonio Çakshiri/Shqiptarja.com

1 / 8

Foto nga konferenca për shtyp e dy kryeministrave. Foto Antonio Çakshiri/Shqiptarja.com

2 / 8

Kryeministri i Maqedonisë së Veriut. Foto Antonio Çakshiri/Shqiptarja.com

3 / 8

Foto nga konferenca për shtyp e dy kryeministrave. Foto Antonio Çakshiri/Shqiptarja.com

4 / 8

Kryeministri Rama . Foto Antonio Çakshiri/Shqiptarja.com

5 / 8

Foto nga konferenca për shtyp e dy kryeministrave. Foto Antonio Çakshiri/Shqiptarja.com

6 / 8

Foto nga konferenca për shtyp e dy kryeministrave. Foto Antonio Çakshiri/Shqiptarja.com

7 / 8

Foto nga konferenca për shtyp e dy kryeministrave. Foto Antonio Çakshiri/Shqiptarja.com

8 / 8
r.k./a.ca./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Rritet gjoba për celularin dhe drejtimin e makinës në gjendje të dehur! A jeni dakord me ashpërsimin e Kodit Rrugor?