Foto nga vrasja në Elbasan, momenti kur 58-vjeçari i afrohet gruas me thikë dhe kallashnikov në duar duke i marrë jetën

Report Tv ka siguruar foto nga momenti i ngjarjes tragjike në Elbasan, ku 58-vjeçari Koço Buzo i është afruar me thikë dhe kallashnikov gruas së tij Liljana Buzo 54 vjeç sapo ajo ka dalë nga Gjykata e Elbasanit. Gazetari Ronaldo Gjoshi informon se autori në dorën e majtë mbante thikën dhe në të djathtën kallashnikovin dhe ishte në pritje të daljes së gruas së tij nga gjykata.

54-vjeçarja sapo kishte mbaruar seancën për procesin e divorcit, kur bashkëshorti, i cili po e priste jashtë, i është afruar dhe ka qëlluar fillimisht me thikë në fyt dhe më pas e ka qëlluar 7 herë me kallashnikov pas shpine, nga të cilat mbetën të plagosur edhe 2 kalimtarë.

Sapo ka ndodhur ngjarja autori është neutralizuar nga personat dhe policia në rrugë, ndërsa 54-vjeçarja humbi jetën gjatë kohës që po transportohej në spital. 58-vjeçari Koço Buzo, ish efektiv policie është përballur edhe më parë me drejtësinë për dhunë në familje, e qëlloi me breshëri kallashnikovi duke e lënë të vdekur. Koço dhe Liljana Buzo do të divorcoheshin me kërkesë të bashkëshortes. Edhe pse ishte kërcënuar nga 58 vjeçari mbrëmjen se së mërkurës që të mos shkonte në gjykatë ajo mori pjesë në seancën e parë, atë të pajtimit.


Lajmi kryesor:

Foto nga vrasja në Elbasan, burri ish-polic qëllon me thikë e më pas me kallashnikov gruan sapo doli nga gjykata, nuk pranonte të divorcohej


Ora 19:49
Foto nga vrasja në Elbasan, momenti kur 58-vjeçari vret me kallashnikov gruan e tij (FOTO)

Momentet nga ngjarja

1 / 5

Momentet nga ngjarja

2 / 5

Momentet nga ngjarja

3 / 5

Momentet nga ngjarja

4 / 5

Momentet nga ngjarja

5 / 5
I.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Ish-kryeprokurori Llalla dënohet me dy vite burg, a besoni se drejtësia e re do të ndëshkojë edhe të tjerë zyrtarë të lartë?×

Lajmi i fundit

John

United Airlines pezullon punëtorët që nuk vaksinohen për arsye fetare