FOTO/ Nuk i mbijetoi dot përplasjes së fortë, kjo është 26 vjeçarja që mbeti viktimë e aksidentit në autostradën Tiranë-Durrës

FOTO/ Nuk i mbijetoi dot përplasjes së fortë, kjo është 26 vjeçarja që mbeti viktimë e aksidentit në autostradën Tiranë-Durrës

Viktima 26 vjeçare, Silva Tom Gjergji

1669546033_page.jpg

Kjo është Silva Tom Gjergji, një prej viktimave të aksidentit tragjik të ndodhur në autostradën Tiranë-Durrës, ku ndërroi jetë edhe një tjetër vajzë e paidentifikuar dhe u plagos rëndë shoferi, Abër Tivari.

26 vjeçarja, Silva Tom Gjergji me origjinë nga Rubiku, nuk ka mundur t’u mbijetojë plagëve të rënda të marra pas përplasjes së fortë të makinës tip ‘Ford’ me barrierat e rrugës.


Lajmi kryesor:

Tragjedi në autostradën Tiranë-Durrës/ Dy vajza humbin jetën pas aksidentit të frikshëm, në gjendje të rëndë shoferi 26 vjeçar, emër i njohur për policinë


B.V/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Bandat survejojnë Policinë, a është ky triumf i krimit ndaj shtetit?×

Lajmi i fundit

Bypass i Elbasanit, ARRSH shpall fituese ofertën afër fondit limit! Skualifikon 4 ofertat me kosto më të ulët

Bypass i Elbasanit, ARRSH shpall fituese ofertën afër fondit limit! Skualifikon 4 ofertat me kosto më të ulët