Foto/ ‘Pas shiut del gjithmonë dielli’, bregdeti shqiptar ‘pushtohet’ nga qytetarët

Me rritjen e temperaturave dhe përmirësimit të kushteve atmosferike, shumë qytetarë kanë zgjedhur bregdetin për të kaluar këtë të dielë.

Siç shihet dhe nga fotot, bregdeti i Malit të Robit është mbushur me qytetarë të cilët kanë dalë për të shijuar rrezet e diellit. Madje disa qytetarë kanë dalë dhe me rroba  plazhi.

Kujtojmë se vetëm dy javë më parë, vendi ynë u përfshi nga moti i acartë dhe reshjet e dëborës.

E.M./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Ngjarja e Kavajës, sipas jush si do të jenë ditët e fundit të fushatës elektorale?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Gazetarët pa Kufi: Liria e shtypit nën presion gjatë pandemisë! Shqipëria përmirësohet me një pozicion, Kosova bie 8 !