Foto/ Pika kufitare në Kakavijë pas radhëve të gjata, Bashkia pastron mbeturinat

Sot përgjatë kufirit të Kakavijës punonjësit e Bashkisë së Dropullit kanë filluar duke pastruar kufirin.

Pas shumë ditësh situata në kufirin e Kakavijës ka përfunduar dhe ambienti po pastrohet nga mbeturinat që kanë mbetur në këtë zonë. Kujtojmë se emigrantët shqiptarë kanë pritur prej 5 ditësh që të kalojnë kufirin grek.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Max: 18/08/2020 00:06

  Eshte fatkeqesi ta thuash, por trajtohen ashtu sic edhe jane: bageti, qe hedhin plerat aty ku i kap. Do thoje ndonjeri qe ca halli kishin ata e ca halli ke ti. Ai qe e ka edukate edhe duke vdekur te jete do i grumbulloje plerat dhe do i hedhi ne kosh kur ka, ose do ti lere te grumbulluara diku ne mungese te koshit.

  Përgjigju
 • Free: 17/08/2020 23:45

  Iken bajgat

  Përgjigju
 • hotelxhiu: 17/08/2020 21:57

  DY KM PARA KAKAVIJES NE TE DY ANET E AUTOSTRADES DUHET TE NDERTOHEN DY HOTELE TE MEDHA ME PARKING 2000 Makina secila ,, dhe te lidhen me nje ure nen ose mbi rruge per raste te tilla qe njerezit te mos vdesin per nje pike uje dhe per te bere pushime,,,...bashkia e gjirokastres te shikoje kete mundesi....edhe ata qe kane hotele te medha ne gjirokaster ta shikojne si mundesi investimi,,,fitimin e kane te sigurte.....////

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  A mendoni se në primaret e Rithemelimit ka garë të ndershme?×

Lajmi i fundit

Arilena Ara guxon në këngën e re, shfaqet pa filtra dhe e pa lyer në klipin muzikor

Arilena Ara guxon në këngën e re, shfaqet pa filtra dhe e pa lyer në klipin muzikor