FOTO/ Rama nga Dibra: Ja ura
që bashkon mbi 12 mijë banorë 

FOTO/ Rama nga Dibra: Ja ura<br />që bashkon mbi 12 mijë banorë 
Nga Dibra, kryeministri Edi Rama ka zgjedhur që të thotë mirëmëngjes me një pamje nga ura e re e Arrasit, që për herë të parë pas 25 vjetësh bashkon 12,161 banorët e Arrasit, Lurës, Fushë Cidhen e Kastriotit me njëri-tjetrin dhe bashkinë.
 
Kryeministri shprehet se edhe shumë më shumë mbetet ende për të bërë për Dibrën. “Po ka edhe shumë për të humbur, nëse PS nuk mban, pa të tjerë në prehër, timonin e reformave”.

Rama
Ura e Arrasit

dy.b/shqiptarja.com

 

  • Sondazhi i ditës:

    EURO 2024/ Fillojnë ndeshjet e fundit, a mendoni se Shqipëria kalon grupin?×

Lajmi i fundit

Kombëtarja mbyll Europianin 2024/ Flasin protagonistët! Broja: Do kisha dashur të isha titullar me Spanjën! Gjimshiti: Na duhej pak fat

Kombëtarja mbyll Europianin 2024/ Flasin protagonistët! Broja: Do kisha dashur të isha titullar me Spanjën! Gjimshiti: Na duhej pak fat