FOTO/ Selena Gomez ‘Çmend’ rrjetin, ka bërë gjoksin?

Selena Gomez

Selena Gomez, që kur Justin Bieber u fejua, ka vendosur që të jetë më pak aktive në internet, si për të na treguar që ka gjëra më të rëndësishme për të bërë.

Ajo ka deklaruar në një intervistë se ndihet në paqe larg Instagramit dhe se është më e lumtur, por së fundmi është kthyer me disa foto bombastike. Këngëtarja e talentuar shihet në një lokal ku ka dalë për pije dhe bie në sy veshja e saj bujare.

Por syri kritik i fansave ka vënë re një detaj interesant. Ata janë të bindur që Selena ka bërë gjoksin dhe kanë postuar një seri statusesh në rrjetet sociale.  Apo është veshja e tillë e cila bën që gjoksi të duket më i ngritur?

Foto bombastike të Selena Gomez që shihet në një lokal ku ka dalë për pije dhe bie në sy veshja e saj bujare.

1/2
a.de./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Aksidentet përgjakin rrugët, 73 ngjarje me 15 viktima në 13 ditë. A ka ardhur koha e hartimit të një strategjie nga specialistët për reduktimin e numrit të aksidenteve?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Denaj në fasonerinë në Berat: 450 të punësuar, dy garancitë sovrane e transformuan në biznes prodhues