VIDEO/ ‘Nata e Bardhë’ ‘elektrizoi’ sheshin ‘Skëndërbej’, shqiptarët festojnë me yjet e muzikës

TIRANË-  “Nata e Bardhë”, ndezi atmosferën në sheshin “Skëndërbej”.

Këngëtarë të njohur të muzikës moderne nga Shqipëria dhe Kosova për disa orë performuan disa nga këngët më të famshme të tyre, për admiruesit nga të gjitha moshat që kishin mbushur qendrën e Tiranës.

Të parët që u ngjitën në skenë ishin Landi dhe Miri nga “West Side Family”.

Më pas të tjerë këngëtarë elektrizuan sheshin.

Hitet e tyre më të mira ndër vite i sollën këngëtarë si Stine, Noyzi, Elvana Gjata, Luiz Ejlli, Mc Cresha, Kida, Kapital T, Ylli Limani dhe shumë të tjerë.

Atmosfera elektrizuese vijoi deri pas mesnatës dhe u mbyll me një spektakël fishekzjarrësh.

1/11
SI.E./KT/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Kuvendi miraton ndërtime strategjike në zonat e mbrojtura, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Erkand Qerimaj akuza të reja për Federatën e Peshëngritjes: S'më kanë regjistruar në Kupën e Botës, pikët vlejnë për Olimpiadën

Erkand Qerimaj akuza të reja për Federatën e Peshëngritjes: S'më kanë regjistruar në Kupën e Botës, pikët vlejnë për Olimpiadën