FOTO: Si rrallëherë, Rama shfaqet me syze optike në mesin e artistëve shkodranë

FOTO: Si rrallëherë, Rama shfaqet me syze optike në mesin e artistëve shkodranë

Shumë pak e dinë që kryeministri Edi Rama mban syze optike. Kjo dhe për arsye se vetë kreu i qeverisë shqiptare ka zgjedhur që të mos i mbajë në daljet e tij publike.

Mirëpo, së fundmi në mesin e shumë artistëve shkodranë dhe figurave të njohura kryeministri Edi Rama është shfaqur me syze në ngjyrë të kuqe.

Teksa po festonte Karnavalet në një nga restorantet në Shkodër, kreu i qeverisë është filmuar nga vetë stafi i restorantit dhe ajo që tërheq vëmendjen janë syzet e kreut të qeverisë.

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Gani: 26/02/2024 11:00

    E ka kuptuar me ne fund se po ja dusin ne numerin dhe ve syze per ti pare me mire shellat. Xhepisti gjate prap verdalle

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Rithemelimi propozon rikthimin e koalicioneve të vjetra, a jeni dakord?×

Lajmi i fundit

O’Brien nesër në Beograd për takime me krerët e Serbisë

O’Brien nesër në Beograd për takime me krerët e Serbisë