Foto, të maskuar me kapuç, efektivët e RENEA shtrijnë në tokë dhe prangosin 4 persona në Vlorë

Gazetari i "Report TV", Arsen Rusta, ka siguruar foto të operacionit të RENEA në Vlorë, ku arrestua Edison Begaj, ndërsa u shoqëruan 10 persona. Në foto shihen efektivët e policisë të maskuar me kapuç në kokë, të cilët kanë shtrirë në tokë katër persona, që i janë vënë prangat.

1623702017_arrestetnevlore.jpeg

Foto nga aksioni i RENEA në Vlorë


Lajmi kryesor:

Ngjarjet e fundit kriminale, RENEA operacion blic në qytetet 'problematike', arrestohet në Vlorë Edison Begaj! I shpëtoi atentatit pak javë më parë! Shoqërohen dhjetëra persona


J.SH./KT/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet ta legalizojë Shqipëria kanabisin për qëllime mjekësore?×

Lajmi i fundit

John

SHBA i kërkon Kinës të përdorë ndikimin e saj mes tensioneve të Moskës mbi Ukrainën