Foto/ Temperatura të ulëta dhe ngrica, shoferi gjen zgjidhjen epike për makinën, e 'mbulon që të mos ftohet'

Makina e mbuluar me batanije

Makina e mbuluar me batanije

Temperaturat nën zero që kanë përfshirë vendin tonë ditët e fundit kanë ngrirë gjithçka!

Përveç tubacioneve të shtëpive dhe depozitat, probleme kanë pasur edhe makinat,  ngrirja e të cilave i ka "vështirësuar" shoferët çdo ditë.

Një prej tyre duket se ka gjetur zgjidhjen ideale duke e mbuluar makinë e tij me batanije qe të mos "ftohet". Kjo është padiskutim një zgjidhje që vetëm një shqiptar mund t'i jepte kësaj situate!

 

J.GJ./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Presidenti i ri duhet të jetë i PS apo i opozitës?×

Lajmi i fundit

John

Jupi në 'Pa Protokoll': Gara e 'Rithemelimit' e njëanëshme! Bushati: Ka mbështetjen e bazës! Lumezi: Demokratët të bashkohen pa Bashën e Berishën