FOTO/ Tifoz me Juven, por Edi Rama bën Ronaldon “mbret” të futbollit

FOTO/ Tifoz me Juven, por Edi Rama bën Ronaldon “mbret” të futbollit

Kryeministri i Shqiperisë, Edi Rama

Pak minuta pas tripletës së Ronaldos, në takimin mes Portugalisë dhe Spanjës që përfundoi 3-3, ka reaguar edhe kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama.

Rama ka postuar në Facebook, një foto të Ronaldos me kurorë në kokë, dhe bashkangjitur shkrimin: “Foto e ditës.” Kështu, Rama edhe pse njihet si një tifoz i Juventusit, e ka bërë Ronaldon mbret.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Jeni dakord që në Shqipëri të ndalohet përdorimi i euros për pagesa?×

Lajmi i fundit

Kritikoi izraelitët, Adidas heq modelen Bella Hadid nga reklamat e atleteve

Kritikoi izraelitët, Adidas heq modelen Bella Hadid nga reklamat e atleteve