FOTO/ Trasta me dhurata në çdo ulëse, Botërori nis ndryshe në Katar

FOTO/ Trasta me dhurata në çdo ulëse, Botërori nis ndryshe në Katar

Pamje nga stadiumi

Kupa e Botës ka nisur me ceremoninë hapëse. Tifozët në stadiumin Al Bayt kanë marrë dhuratë një trastë në të cilën veç të tjerash është edhe simboli i Katarit, një veshje tradicionale për kokën.

 


Lajmi kryesor:

VIDEO/ Futbolli në festë, Botërori nis rrugëtimin mes fishekzjarreve dhe një ceremonie madhështore! Ekuadori fiton me 2 gola ndaj të zotëve të shtëpisë


S.DH/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Marrëveshje në Ohër, po shkojnë Kosova e Serbia drejt pajtimit përfundimtar?×

Lajmi i fundit

Polemikat për Vlora Hysenin, e propozuara për kreun e SHISH, analisti: Gruaja më e besueshme për partnerët! S’u përjashtua nga Kurti për paaftësi

Polemikat për Vlora Hysenin, e propozuara për kreun e SHISH, analisti: Gruaja më e besueshme për partnerët! S’u përjashtua nga Kurti për paaftësi