FOTO/ U denoncua i zhdukur nga e motra, ja kush është i riu i humbur prej një muaji në Konispol

FOTO/ U denoncua i zhdukur nga e motra, ja kush është i riu i humbur prej një muaji në Konispol

22-vjeçari Fatjon Doda

Personi që shihni në foton më lart është Fatjon Doda, 22 vjeç nga fshati Shëndëlli në Konispol, i cili ka humbur kontaktet me familjen që prej një muaji.

Motra e të riut, 27-vjeçarja me inicialet M.Gj denoncoi dy ditë më parë zhdukjen e të vëllait, teksa deklaroi në polici se ai ishte larguar nga banesa më 14 dhjetor të vitit të kaluar.

Nuk ka informacion mbi fatin e të riut, ndërsa policia ka nisur kërkimet.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Teli: 14/01/2022 11:18

  Haha.sozia e Futbollisti bruno fernandes i mancester united

  Përgjigju
  • Piku: 14/01/2022 16:00

   Tjetri eshte zhdukur dhe familja druan me te keqen, ti ben gallate. Te pakten pak ndjeshmeri edhe mos shkruaj fare.

 • Sondazhi i ditës:

  A duhet të zhvillohen zgjedhje të reja në komunat në veri të Kosovës?×

Lajmi i fundit

Gati zëvendësuesi, UEFA hap hetim për arbitrin e finales së Champions League! Foli në një tubim

Gati zëvendësuesi, UEFA hap hetim për arbitrin e finales së Champions League! Foli në një tubim