FOTO/ U kapën në flagrancë me mbi 1 kg kokainë, kush është bashkëpunëtori i policit të RENEA-s! U arrestua disa muaj pasi kishte dalë nga burgu

1621018918_page001.jpg

62-vjeçari i arrestuar, Ded Nimani

"Report TV" ka siguruar foto të Ded Nimanit, 62-vjeçarit Ded Nimani që u arrestua sot në Tiranë, së bashku me policin e RENEA-s, Xhulio Liçi dhe personin tjetër Luan Gaçi, të akuzuar për shitje të lëndëve narkotike. Ded Nimani rezulton person me precedent të mëparshëm penal, ndërsa kishte më pak se një vit që kishte dalë nga burgu, i dënuar për drogë

Ata u kapën në rrugën e Ndroqit, ndërsa bëhet me dije se së bashku blinin kokainë në sasinë 1 deri në 2 kilogramë dhe më pas e shisnin atë në zona të ndryshme në Tiranë.


Lajmi kryesor:

Kokaina shitej në Tiranë, efektivi i RENEA-s u kap me drogë në dorë! Pamjet dhe dinamika e arrestimit të tij dhe 2 trafikantëve, prej ditësh nën vëzhgim


J.SH./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të hetohen gjyqtarët e prokurorët e larguar nga Vettingu?×

Lajmi i fundit

John

Euro 2020/ Historia nuk prodhon gola, Anglia dhe Skocia ndahen në 'paqe'! 'Tre Luanët' humbasin vendin e parë