FOTO/ U vra dhe u gropos në Qafë-Mollë, ja kush është biznesmeni Ruzhdi Hoxha

FOTO/ U vra dhe u gropos në Qafë-Mollë, ja kush është biznesmeni Ruzhdi Hoxha

1636221427_viktima.jpg

Personi që shihni në foton më lart është biznesmeni Ruzhdi Hoxha, i cili u gjet i ekzekutuar dhe i groposur në Qafë-Mollë në Dajt. Hoxha ishte shpallur i zhdukur prej 2 javësh, ndërsa Policia ra në gjurmët e tij ditën e djeshme pasi u gjet xhupi i tij me njolla gjaku dhe një shenjë plumbi i hedhur mes shkurreve në Qafë Mollë. Më pas përmes nuhatjes së qenve të policisë vetëm sot është gjetur edhe trupi i pajetë. Për shkak të terrenit të vështirë, trupi i Hoxhës u nxor pas disa orësh nga forcat RENEA, ndërsa pritet t'i nënshtrohet ekspertizës mjekoligjore.


Lajmi kryesor:

I zhdukur prej 2 javësh, biznesmeni Ruzhdi Hoxha gjendet i vrarë në Qafë-Mollë! Trupi i groposur në humnerë, u nxor pas disa orësh nga RENEA! Arrestohet si i dyshuar shoku i tij, i kërkuar në Itali për drogë


  • Sondazhi i ditës:

    PS pritet të rikandidojë shumicën e kryebashkiakëve aktualë, si mendoni?×

Lajmi i fundit

Polarizimi politik në Ballkanin perëndimor dhe Europën lindore, studiuesit theksojnë rreziqet

Polarizimi politik në Ballkanin perëndimor dhe Europën lindore, studiuesit theksojnë rreziqet