FOTO/Aksident në Qafën e Llogarasë, furgoni përmbyset në rrugë, bllokohet kalimi i mjeteve

Furgoni i përmbysur në rrugë

Një furgon është përmbysur në rrugë në Qafën e LLogarasë duke bllokuar akset e kalimit. Drejtuesi i mjetit ka humbur kontrollin duke bërë që furgoni të përmbyset në rrugë. Fatmirësisht nga aksidenti ka mbetur i plagosur lehtë vetëm drejtuesi i mjetit.

Furgoni ka bllokuar të dyja akset e lëvizjes duke shkaktuar trafik në qafën e Llogarasë. Në vendin e ngjarjes ka shkuar policia, që pritet të lirojë dhe rrugën.

1623946579_aksidentllogara2.jpeg

Furgoni i përmbysur në rrugë

 

I.K./KT/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Frika nga varianti Delta, a është momenti i vaksinimit me detyrim për kategori të caktuara të popullatës ?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Veliaj publikon pamjet e lagjes së re te “5 Maji”, Veliaj: . 3500 apartamente, s’ka kohë për pushim