FOTOGALERIA/ Nuk duam as bukë, as ujë, as drita, vetëm 5 minuta Big Brother…! Rrjeti ‘shpërthen’ me meme

FOTOGALERIA/ Nuk duam as bukë, as ujë, as drita, vetëm 5 minuta Big Brother…! Rrjeti ‘shpërthen’ me meme

Për 4 muaj rresht Big Brother VIP Albania ishte epiqendra e vëmendjes së shumicës dërrmuese të shqiptarëve. Me mbylljen e tij ditën e shtunë, ku u shpall fitues Luizi, në rrjet ka nisur ironia, se çfarë do të bëjnë shqiptarët pasi tashmë nuk e kanë më.

K.T./r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Den: 08/05/2023 12:54

  Mos nxirrni koreane sepse ata jane diktaure,por nxirrni nga arshiva mbledhjen e ps ne Berat kur beheshin tentativa per te pajtuar fatos nanon me ilir meten dhe shprehimisht nje grua socialiste ne kete mbledhja ka thene: Nuk duam as uje dhe as drita,vetem ju te dy pajtohuni dhe na udhehiqni.

  Përgjigju
  • Boss: 08/05/2023 14:15

   Hahahahha shume të drejtë ke

 • Sondazhi i ditës:

  Kush ka mbajtur qëndrimin më të saktë rreth situatës në veri të Kosovës?×

Lajmi i fundit

Merret në pyetje edhe ortaku i Radoiçiç, Zvonko Vesellinoviç, dyshohet se pagoi për vrasjen e një inspektori

Merret në pyetje edhe ortaku i Radoiçiç, Zvonko Vesellinoviç, dyshohet se pagoi për vrasjen e një inspektori