Fotografia e vitit, videokërkesa ime dhe urimi im, Rama hap garë për tre çmime në fundvit! Ja si mund të konkurroni

Fotografia e vitit, videokërkesa ime dhe urimi im, Rama hap garë për tre çmime në fundvit! Ja si mund të konkurroni

Kryeministri Edi Rama

Kryeministri Edi Rama ka njoftuar sot zhvillimin e një konkursi në faqen e tij në Facebook, përgjatë tre javëve të fundit të vitit 2021, ku do të jepen tre çmime.

Çmimet do të jepen për fotografinë e vitit, videokërkesë, dhe urimi më i veçantë. Rama bën me dije se aplikimet duhet të bëhen te portali shqiperiaqeduam.al, në rubrikën konkursi 2022.

Më pas çmimet do të shpërndahen me një aktivitet të posaçëm me 100 persona të ftuar nga pjesëmarrësit në Konkursin e vitit të ri 2022.

"Dëshiroj që për vitin e ri të bëjmë një konkurs në këtë faqe me tre çmime.

Çmimi Fotografia e Vitit ku do të zgjedhim me votim në këtë faqe tre fotografitë më të pëlqyera mes të gjitha fotografive që ju do të dërgoni në adresën shqipëriaqëduam.al rubrika konkursi2022.

Çmimi Videokërkesa ime ku një ekip i posaçëm do të zgjedhë tre kërkesat fituese mes atyre që ju do dërgoni me video për të kërkuar mbështetje për një nismë në dobi të shkollës apo komunitetit tuaj në adresën shqipëriaqëduam.al rubrika konkursi2022.

Çmimi Urimi im ku epiki i kësaj faqeje do të zgjedhë tre urime më të veçanta, që ju do të dërgoni me tekst, foto apo vide për Vitin e ri 2022 në adresën shqipëriaqëduam.al rubrika konkursi2022.

Çmimet do të shpërndahen me një aktivitet të posaçëm me 100 miq të ftuar nga pjesëmarrësit në Konkursin e vitit të ri 2022", shkruan Rama.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • PENIS KASAP Rexhep Bule Leka [ kepi ]: 09/12/2021 08:41

    O Wdi Rama lëri reklamat se çdo gjë në Shqipri si gjithmon fitohet me miqsi asnjëher nuk fiton zotësia. Prandaj dhe Shqipria është në ktë gjëndje. P, sh un Rexhep Leka jam me 3 fakultete e me 6 gjuh të huaja e skam pas shanc të gjej një pun në qeverin tënde o Edi Rama që kam bër mbi 200 kërkesa. Prandaj të lutem lëri furçat e tu prej üiktori.

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria në krah të Kosovës, nuk mbështet qëndrimin e BE-së: Si e gjykoni?×

Lajmi i fundit

Tajani kërkon edhe ndihmën e Shqipërisë për të ndalur fluksin e emigrantëve nga Tunizia

Tajani kërkon edhe ndihmën e Shqipërisë për të ndalur fluksin e emigrantëve nga Tunizia