FOTOLAJM/ 110-Vjetori i Pavarësisë, godina e Bashkisë Tiranë ‘vishet’ me flamurin gjigand kuqezi, Veliaj: Ditët më të mira i kemi përpara

FOTOLAJM/ 110-Vjetori i Pavarësisë, godina e Bashkisë Tiranë ‘vishet’ me flamurin gjigand kuqezi, Veliaj: Ditët më të mira i kemi përpara

Flamuri gjigand në Godinën e Bashkisë

Godina e Bashkisë së Tiranës është veshur me një flamur gjigand kuqezi me rastin kremtimit të 110-vjetorit të Pavarësisë. Gjithashtu, në shumë shtëpi shqiptarët kanë menduar të nxjerrin një flamur Kuq e Zi që valëvitet në dritaret e tyre.

Kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj ka uruar qytetarët, përmes një postimi në rrjete sociale.  

“Gëzuar 110-vjetorin e Pavarësisë Tiranë! Ditët më të mira i kemi përpara”, deklaron Veliaj.

K.T./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Debati për ish-agjentin e FBI, sipas jush kush ka të drejtë?×

Lajmi i fundit

Kryetari i ri i Gjykatës Kushtetuese, zyrtarizohen kandidaturat! Në garë Fiona Papajorgji, Marjana Semini dhe Holta Zaçaj

Kryetari i ri i Gjykatës Kushtetuese, zyrtarizohen kandidaturat! Në garë Fiona Papajorgji, Marjana Semini dhe Holta Zaçaj