VIDEOLAJM/ Digjet një makinë në rrugën e Arbrit

Një makinë është përfshirë nga flakët mëngjesin e kësaj të diele në bypassin e rrugës së Arbrit. Siç duket nga pamjet e Report Tv mjeti është shkrumbuar totalisht ndërsa bëhet me dije se nuk ka të lënduar.

Shkak për djegien e makinës është bërë një problem teknik.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për të mësuar më tepër rreth incidentit në rrugën e Arbrit.

G.MO/r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria në krah të Kosovës, nuk mbështet qëndrimin e BE-së: Si e gjykoni?×

Lajmi i fundit

U bë bashkëpunëtori i drejtësisë, Artan Tafani tregon kush e vrau Albi Bashaliun në Peqin! U qëllua nga autorë me kapele e maskë COVID-i

U bë bashkëpunëtori i drejtësisë, Artan Tafani tregon kush e vrau Albi Bashaliun në Peqin! U qëllua nga autorë me kapele e maskë COVID-i