FOTOLAJM/ Festa e Flamurit bashkon Ramën e Kurtin, të buzëqeshur shtrëngojnë duart në Vlorë

FOTOLAJM/ Festa e Flamurit bashkon Ramën e Kurtin, të buzëqeshur shtrëngojnë duart në Vlorë

Kurti dhe Rama shtërngojnë duart

Festa e Flamurit shqiptar ka bërë bashkë kryeministrin Edi Rama dhe Albin Kurtin për 111 vjetorin e Pavarësisë së Shqipërisë.

Të dy morën pjesë në ceremoninë e ngritjes së Flamurit në Vlorë.

Në këtë ditë të shënuar për shqiptarët dy kryeministrat janë fotografuar së bashku teksa shtrëngojnë duart të buzëqeshur.

1701165243_ramakurti.jpeg

1701166093_WhatsAppImage20231128at11.07.15AM.jpeg

Edi Rama dhe Albin Kurti

SI.E./S.G/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Amnistia do votohet në Kuvend, a duhen falur protestuesit e opozitës?×

Lajmi i fundit

Projekt për ndërtime në Parkun e Divjakës? Ministrja: Lajm i pavërtetë, s’na ka ardhur asnjë projekt i tillë

Projekt për ndërtime në Parkun e Divjakës? Ministrja: Lajm i pavërtetë, s’na ka ardhur asnjë projekt i tillë