FOTOLAJM/ Ja momenti kur shoqëruesi i Gazment Bardhit del nga furgoni i PD me automatik në dorë për të vrarë Xhuvanin

FOTOLAJM/ Ja momenti kur shoqëruesi i Gazment Bardhit del nga furgoni i PD me automatik në dorë për të vrarë Xhuvanin

Momenti kur shoqëruesi i Gazment Bardhit del nga furgoni i PD me automatik në dorë për të vrarë Xhuvanin

Në foton e mëposhtme shikoni autorin e dyshuar për vrasjen e Pjerin Xhuvanit në Elbasan, Arbër Papleka, i cili pak sekonda para vrasjes shihet me automatik në dorë teksa del nga një furgon i PD.

Ish- efektiv i RENEAS, Xhuvani shoqërues i Gazment Bardhit. Raportohet se dëshmitarë okularë kanë thënë se Papleka ka dalë nga një furgon i PD dhe ka qëlluar në drejtim të vendit ku ka qenë Xhuvani.


Lajmi kryesor:

Shoqëruesi i Gazment Bardhit vret eksponentin e PS në Elbasan, Pjerin Xhuvani! Doli nga furgoni i PD-së me pistoleta dhe e qëlloi! Dëshmia e autorit: U vetëmbrojta, po blinin vota


K.T./B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Kërcënimet nga krimi, a duhet forcuar mbrojtja e prokurorëve e gjyqtarëve?×

Lajmi i fundit

Rusia ndan një të tretën e shpenzimeve për mbrojtjen

Rusia ndan një të tretën e shpenzimeve për mbrojtjen