FOTOLAJM/ Kryetarja e Kuvendit e deputetët dhurojnë gjak

FOTOLAJM/ Kryetarja e Kuvendit e deputetët dhurojnë gjak

Nikolla dhuron gjak

Me moton “Dhurojmë gjak, shpëtojmë jetë, mbrojmë shëndetin!”, Kryetarja e Kuvendit, Lindita Nikolla, deputetët dhe punonjësit e administratës së Kuvendit të Shqipërisë dhuruan sot gjak, si një kontribut për mbrojtjen e shëndetit dhe shpëtimin e jetëve të pacientëve.

S.G/S.Ç/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Barazimi me Kroacinë, mendoni se Kombëtarja kalon grupet e Euro 2024×

Lajmi i fundit

Rishikohet Kuadri Makroekonomik e Fiskal 2025-2027,  investimet publike 5.2% e PBB-së çdo vit deri në 2027-ën, zbritet borxhi publik

Rishikohet Kuadri Makroekonomik e Fiskal 2025-2027, investimet publike 5.2% e PBB-së çdo vit deri në 2027-ën, zbritet borxhi publik