FOTOLAJM/ Kuvendi mban 1 minutë heshtje për viktimat e përmbytjeve në Shkodër, babë e bir i mori rrjedha e ujit

FOTOLAJM/ Kuvendi mban 1 minutë heshtje për viktimat e përmbytjeve në Shkodër, babë e bir i mori rrjedha e ujit

Kuvendi i Shqipërisë

Kuvendi ka mbajtur 1 minutë heshtje për babë e bir që humbën jetën si pasojë e përmbytjeve në Shkodër. Pjetër dhe Jason Rushaj  ishin viktima të motit të keq që përfshiu vendin ditët e fundit. 

Pjetër Rrushaj bashkë me të birin, Jasonin 13 vjeç u gjetën pajetë një ditë pasi rrjedha e përroi të Thatë përpiu makinën e tyre në fshatin Bogë të Malësisë së Madhe.

A.M./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se Berisha e Meta do e arrijnë qëllimin me protestën e 6 dhjetorit×

Lajmi i fundit

VIDEO/ Në vendin dhe momentin e duhur, Alvaro Morata shënon sërish për Spanjën

VIDEO/ Në vendin dhe momentin e duhur, Alvaro Morata shënon sërish për Spanjën