FOTOLAJM/ Makina e parkuar qëllohet me plumb nga 71-vjeçari

Një makinë e parkuar e një qytetari në lagjen "11 nëntori" është goditur me një plumb nga të shtënat e 71-vjeçarit. Makina ka qenë e parkuar përballë shtëpisë së të moshuarit.


Lajmi kryesor:

Elbasan/'Mos u afroni, do ju hedh në erë'! 5 orë të shtëna me armë dhe negociata, RENEA ekzekuton 71-vjeçarin me snajper! I moshuari bëri rezistencë, ktheu shtëpinë në 'bazë ushtarake', sekuestrohet mbi 1 kg tritol dhe armë


Ora 19:57
Makina e parkuar qëllohet me plumb nga 71-vjeçari

Makina e parkuar, qëlluar me plumb

1 / 4

Makina e parkuar, qëlluar me plumb

2 / 4

Makina e parkuar, qëlluar me plumb

3 / 4

Makina e parkuar, qëlluar me plumb

4 / 4
I.K./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A besoni se Komisioni i Vlerësimit të Kandidatëve në Partinë Demokratike është i pavarur nga Lulzim Basha?×

Lajmi i fundit

John

Trafikimi me nënshtetësitë, Meta sulm gazetarëve. Bollino: Presidenti po tradhëton Kushtetutën dhe rolin e tij