FOTOLAJM/ Mbi 400 Vespa ikonike nga Italia, Kosova e rajoni ndaluan në sheshin 'Skënderbej'

FOTOLAJM/ Mbi 400 Vespa ikonike nga Italia, Kosova e rajoni ndaluan në sheshin 'Skënderbej'

Parada e motorëve 'Vespa' në Tiranë

Qendra e kryeqytetit u kthye në një pistë për motorët ikonikë Vespa që i dhanë ngjyra dhe elegancë sheshit ‘Skënderbej’.

Kryeministri Edi Rama publikoi fotografitë e paradës të mbajtur në Tiranë.

“Mbi 400 Vespa ikonike nga Italia, Shqipëria, Kosova e rajoni ndaluan në sheshin “Skënderbej”, informoi ai.

Aktiviteti u mbështet nga Retro Albania dhe DPSHTRR.

A.M./r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Sipas jush, a duhet që KFOR të marrë në kontroll veriun e Kosovës?×

Lajmi i fundit

Shpërthen zjarri në bordin e tragetit në Itali, evakuohen dhjetëra pasagjerë

Shpërthen zjarri në bordin e tragetit në Itali, evakuohen dhjetëra pasagjerë