FOTOLAJM/ Mbulohet kuqezi qielli mbi Kompleksin Memorial 'Adem Jashari': Lavdi Dëshmorëve

Pamje të mrekullueshme ato që janë publikuar sot nga Prekazi.

Në nder të Festës së Flamurit dhe ditëlindjes së heroit legjendar Adem Jashari mbi Kompleksin Memorial “Adem Jashari” në Prekaz ka fluturuar parashuta që mbajnë flamurin shqiptar dhe simbolin e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës.

Foto i ka publikuar në faqen e tij në Facebook, djali i heroit Hamëz Jashari, Bekimi.

"Pamje e jashtëzakonshme dhe madhështore nga fluturimi i paragllajdistëve mbi Kompleksin Memorial “Adem Jashari” në Prekaz. Lavdi dëshmorëve të Lirisë", shkruan ai në Facebook.

 Lirisë", foto të jashtëzakonshme fluturojnë në qiellin e hapur, mbi Kompleksin Memorial “Adem Jashari”, shkruan ai.


Lajmi kryesor:

108-vjetori i Pavarësisë/ Urime dhe festë në të gjitha trevat, mesazhet e krerëve shqiptarë në Kosovë dhe Maqedoni e Veriut. Vishet kuqezi memoriali 'Adem Jashari'


Ora 14:47
Mbulohet kuqezi qielli mbi Kompleksin Memorial 'Adem Jashari': Lavdi Dëshmorëve
1 / 5
2 / 5
3 / 5
4 / 5
5 / 5
K.T./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    “Pol i tretë?!” A duhet që 20 partitë e reja të bashkohen kundër PS, PD, LSI?×

Lajmi i fundit

John

Bora gjysmë metri/ Fshati Panarit në Korçë me 40 familje i bllokuar prej 13 ditësh, banorët tentojnë të hapin vetë rrugën, por pa sukses