FOTOLAJM/ Mburoja 'hero' i policëve që u shpëtoi jetën gjatë ndërhyrjes, 71-vjeçari gjuajti me 8 plumba ndaj efektivëve

1600966424_renea.jpg

Mburoja që mbrojti policët nga të shtenat me plumba të 71-vjeçarit

Policia publikon foton e helmetës mbrojtëse të policisë, ku vetëm në njërën prej tyre është qëlluar 8 herë nga 71-vjeçari, gjatë ndërhyrjes së tyre. Kjo mburojë ka mbrojtur efektivët që të mos lëndohen gjatë ndërhyrjes


Lajmi kryesor:

Elbasan/'Mos u afroni, do ju hedh në erë'! 5 orë të shtëna me armë dhe negociata, RENEA ekzekuton 71-vjeçarin me snajper! I moshuari bëri rezistencë, ktheu shtëpinë në 'bazë ushtarake', sekuestrohet mbi 1 kg tritol dhe armë


I.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Skandali me nënshtetësitë pa asnjë verifikim, a duhet të ngrihet një komision hetimor për presidentin llir Meta?×

Lajmi i fundit

John

Rikthimi i Kodit Zgjedhor, zbardhen 8 pyetjet e Metës drejtuar Komisionit të Venecias