FOTOLAJM/ Militantët e Berishës rrethuan selinë e PD dhe shqyen dyert, Ervin Salianji 'armatoset'  

FOTOLAJM/ Militantët e Berishës rrethuan selinë e PD dhe shqyen dyert, Ervin Salianji 'armatoset'  

Teksa militantët e Sali Berishës rrethuan selinë e PD-së duke shqyer dyert, deputetët demokratë që ishin brenda janë ndjerë jo pak të rrezikuar, ku sikurse shihet edhe në foto, Ervin Salianji ka marrë një shkop në dorë për t'u mbrojtur.


Lajmi kryesor:

Report Tv siguron pamje brenda selisë së PD, Salianji: Dhunë e paimagjinueshme, një grua shtatzënë është plagosur, një person tjetër në gjendje të rëndë! Duma: Distancohem nga dhuna e Berishës


  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se Primaret e Berishës nxorën kandidatët më të mirë për 14 majin?×

Lajmi i fundit

VIDEO/ Të dashuruar me Messin, lojtarët e Australisë në radhë për foto

VIDEO/ Të dashuruar me Messin, lojtarët e Australisë në radhë për foto