VIDEO/ Mjetet të bëra copash, dalin pamjet nga aksidenti në Tiranë! Autobusi i kthyer përmbys

 

Report Tv ka siguruar pamjet nga aksidenti i rëndë në Tiranë të ndodhur pak minuta më herët, i cili për fat nuk ka pasur viktima. Si pasojë e përplasjes së autobusit me 2 mjete në rrugën e Elbasanit në Tiranë, makinat janë bërë copash. Ende nuk dihet nëse ka qenë shpejtësia e lartë apo humbja e kontrollit nga ana e shoferëve shkaku kryesor i aksidentit të ndodhur këtë të dielë.  


Lajmi kryesor:

Aksident i rëndë në Tiranë përmbyset autobusi, u përplas me një mjet! 3 të plagosur në spital! Drejtuesi i urbanit: Isha në agjërim, pata debulesë (VIDEO)


G.MO/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A merr fund kriza në PD me zgjedhjen e kryetarit të ri më 29 korrik?×

Lajmi i fundit

VIDEO / 3 gola në pjesën e dytë, West Ham mund Fiorentinën në finale dhe fiton Conference League

VIDEO / 3 gola në pjesën e dytë, West Ham mund Fiorentinën në finale dhe fiton Conference League