FOTOLAJM/ Flamuri kuqezi valëvitet në Spitalin Infektiv, mjekët në luftë me COVID nuk harrojnë 28 Nëntorin

Mjekët valëvisin flamurin në Spitalin Infektiv

Pavarësisht se ata janë në krye të detyrës në përballje me koronavirusin, disa mjekë në spitalin Infektiv nuk kanë harruar festën e flamurit.

Ministrja Ogerta Manastirliu ka publikuar dy foto në profilin e saj në Facebook ku shfaqen 3 mjekë që valëvisin ngjyrat kuqezi në ballkonin e spitalit Infektiv.

 


Lajmi kryesor:

Nëntori i dytë i pazakontë/ Sot 108 vite nga shpallja e Pavarësisë! Meta, Ruçi dhe Rama në Vlorë! Kryeministri: Gëzuar për Thaçin dhe luftëtarët e tjerë të UÇK


E.M./K.T./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    “Pol i tretë?!” A duhet që 20 partitë e reja të bashkohen kundër PS, PD, LSI?×

Lajmi i fundit

John

Bora gjysmë metri/ Fshati Panarit në Korçë me 40 familje i bllokuar prej 13 ditësh, banorët tentojnë të hapin vetë rrugën, por pa sukses