Fotolajm/ Pas Vlorës, Sarandës e Delvinës edhe qytetarët e Tepelenës braktisin Bashën

Foto nga takimi elektoral i kryedemokratit Basha në Tepelenë

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha pas Vlorës edhe Delvinës, braktiset edhe nga qytetarët e Tepelenës.

Siç konstatohet edhe ne foto, dallohet qartë se në takimin elektoral të zhvilluar në Tepelenë, Basha ka arritur të “grumbullojë” vetëm një numër të vogël militantësh.


Lajmi kryesor:

VIDEOLAJM/ Si u katandisën mitingjet e Bashës dhe Kryemadhit në Qarkun e Vlorës


J.GJ./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    BE heq kufizimet dhe pak raste ditore, a mendoni se mbaroi pandemia në Shqipëri?×

Lajmi i fundit

John

Frrok Çupi në Repolitix: Berisha 'tirani' i fundit në Ballkan, pas Millosheviç dhe Izetbekoviç, prandaj është e vëmendshme Amerika