FOTOLAJM/ Pasi Rama e kritikoi se rrugët e Vlorës janë të pista, Dritan Leli i futet punës, i hedh detergjent

FOTOLAJM/ Pasi Rama e kritikoi se rrugët e Vlorës janë të pista, Dritan Leli i futet punës, i hedh detergjent

Kryebashkiaku Dritan Leli duke pastruar rrugën në Vlorë

VLORË- Pasi Kryeministri Edi Rama e kritikoi për pastërinë e qytetit të në Vlorës, duket se kryebashkiaku i është "futur punës me kokë".  

Report Tv sjell një foto ku shfaqet Leli teksa i hedh detergjent rrugës dhe nga ana tjetër është edhe punonjësi i Bashkisë që bën pastrimin.

Por çfarë tha Kryeministri Edi Rama për Dritan Lelin? Kryeministri Edi Rama aksionin për pastrimin e Shqipërisë e nisi nga Pylli i Sodës në Vlorë, ku nuk la pa thumbuar kryebashkiakun Dritan Leli se në vend që Vlora të ishte model është kthyer në shembullin më të shëmtuar të abuzimit me mjedisin. Rama u shpreh se nuk jemi në pyet e Amazonës, që ky territor të mos pastrohet dot nga strukturat e Bashkisë.

B.K./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Vloraku: 19/11/2021 16:10

  Ku duhet te shkoj ne prokurori pasi po lan rruget me uje te pishem, normale sepse se ka iden qe eshte shkelje kush do ja thot drejtoresha e Ujsellsit qe e ka mendjen per te vjedh.

  Përgjigju
 • Redi: 19/11/2021 10:52

  I hedhin sa per foto se nuk pastron njeri mos beni avokatin e djallit kot makinat e pastrimit t rrugve kalojn bejn xhiro dhe plurin nga ne shesh qe esht e hedhin n ajer asgje tjeter

  Përgjigju
 • freg: 18/11/2021 20:29

  lelin vet e vuri ed palla, sepse esht kopili i lindes, ja pse e vuri, tani nuk i shkon mire, familje plehrash

  Përgjigju
 • Turi: 18/11/2021 14:35

  Nuk ben kryetari i bashkise se Vlores eshte null , dhe nuk eshte as i pari dhe as i fundit , te gjithe qe kane kaluar nga ai post kane qen leshko , hajduta dhe te pafte per te drejtuar ate institucion . Shpresojme qe kryebashkiaku i ardhshem te jete me i mire dhe pse shanset jane te pakta

  Përgjigju
 • Vlore: 18/11/2021 13:59

  Je bere per turp o Leli.nuk eshte vetem Lungomare Vlora.Je shume me shume se plehrat qe ben foto

  Përgjigju
  • Indiferenti: 18/11/2021 15:36

   Leli eshte Fatkeqesia e Vlores .Njeri bastard ne vend te japi doreheqjen qe te shpetoje Vlora, ben teater.Mos vini me njerez qe vijne per te mbushur xhepat. Mjere ne si vlonjate!

 • Sondazhi i ditës:

  Baza ajrore e NATO-s në Kuçovë, a forcohet pozita e Shqipërisë në rajon?×

Lajmi i fundit

Shmanget përplasja me grupin e Rithemelimit, mblidhet online sot Komisioni i Reformës Zgjedhore! Në seancë dëgjimore KQZ

Shmanget përplasja me grupin e Rithemelimit, mblidhet online sot Komisioni i Reformës Zgjedhore! Në seancë dëgjimore KQZ