FOTOLAJM/ 'Profesorët' Marku dhe Gjekmarkaj nuk votojnë dot për Bashën, shkojnë me vonesë në qendrën e votimit

Marku dhe Gjekmarkaj largohen nga qendra e votimit

Dy prej personazheve më të zellshëm në mbështetje të Lulzim Bashës nuk kanë mundur sot të votojnë për të pasi kanë shkuar me vonesë në qendrën e votimit.

Dhe bëhet fjalë për 2 'profesorët' e PD-së në Qarkun e Lezhë, Mark Marku dhe Agron Gjekmarkaj.

Dy deputetët e rinj të Partisë Demokratike nuk kanë mundur që të shprehin vullnetin e tyre për kreun e partisë pasi kanë shkuar 20 minuta pas përfundimit të orarit zyrtar të zgjedhjeve.

Ata nuk janë lejuar të votojnë pasi procesi është cilësuar i mbyllur.

K.T./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  Frika nga varianti Delta, a është momenti i vaksinimit me detyrim për kategori të caktuara të popullatës ?

Komento

Komente

 • Momoro: 14/06/2021 07:19

  Mu sme han marki per gjekmarkin

  Përgjigju
 • Vari k: 14/06/2021 00:32

  E kujt i plasi rrocka per mark dhe gjekmarkun? Dy shpellare servila bythlepires te peshtire dhe te paafte.

  Përgjigju
  • Loni: 14/06/2021 04:06

   Lylit i plasi se i ka zarat e tij keta trubolet

 • Profesoret: 14/06/2021 00:26

  Per sa kohe do mbeshtetet pd te profesoret injorant dhe shpellar mark e gjekmark pushtetin do ta kete te garantuar ps. Keta plera me salen me nishanin e gjana e prene ne bese demokracine ne Shqiperi. Sa keq qe nuk kemi nje opozite te vertete. Shpresojme ti vij rradha per te shpoa pa qira bashk me like druvarin.

  Përgjigju
  • anna: 14/06/2021 07:16

   Marku mirditor nga Kashnjeti dhe Agroni malsor nga mali i Rencit te Shengjinit .votuan ne lezhe dhe deshen te votonin dhe Tirane×

Lajmi i fundit

John

VIP-at në fillim të karrierës dhe tani! Ja si kanë ndryshuar stilin gjatë viteve dhe si po lënë ‘gjurmët’ e tyre ne modë