FOTOLAJM/ Rama feston ditëlindjen në krah të nënës: Ajo më dha jetën

Aneta dhe Edi Rama

Kryeministri Edi Rama mbush sot 56 vjeç dhe ka zgjedhur që këtë ditë të veçantë ta kalojë me nënën e tij.

Kryeministri ka postuar një foto ku shfaqet i përqafuar me zonjën Aneta dhe shkruan me “gruan që më dha jetën” duke e shoqëruar edhe me një zemër.

I.K./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  Turizmi/A jeni të kënaqur me shërbimet dhe çmimet që gjeni në zonat turistike?

Komento

Komente

 • Fatosi-kosove: 05/07/2020 13:56

  Vetem njerezit e mdhej festojne me nanen,prandaj urime Edi Rames dhe nanes se tij edhe 100 te lumtura.

  Përgjigju
 • Riqi: 05/07/2020 10:08

  Gezuar ditlindjen o Edi Rama.edhe 100 vjet ti jetosh.pershendetje nga gyrbeti pejoni

  Përgjigju
 • Falenderuesi: 05/07/2020 05:43

  Edo ta gezosh Diten e lindjes bashke me Nonen Gruan Dy djemte dhe Vajzen E festofshi per here kete dite te shenuar te Gezuar Datlindja jote eshte ne nje dite te shenuar per Shtetin tim Forca xhullai

  Përgjigju
 • Gajur Rustemi: 04/07/2020 18:09

  ...SHUME,SHUME URIME PER JUVE I NDERUARI KRYEMINISTER ZOTI EDI RAMA ME RAST TE DITELINDJES SUAJ POR ME SHUME URIME PER ATE QE SOLLI NE K'TE BOTE NJE MADHESHTOR QE SHKRIN CDO ATOM PER NGRITJEN E DINJITETIT SHQIPETAR KUDO NE BOTE...NUK ESHTE RASTESI NJERZIT ME INTELEGJENCE TE PAFUNDSHME TE JENE NE RRUZULLIN TOKESOR, JA DITELINDJA E KRYEMINISTRIT TONE TE JETE EDHE DITE E RENDESISHME PER SHBA

  Përgjigju
 • Ami: 04/07/2020 18:05

  Gezuar diten e lindjes Edi ajo nene eshte me lumtura qe degjon gjith keto njerez qe urojne djalin e saj Edi mos u dorzo por vazhdo qe ta rregullosh Shqiperine sa do pengesa qe ke dhe me padurimin qe kane njerzit me te drejte per tu rregulluar sa me shpejte por vetem nje gje i them njerzeve se dhe bota qe ka arritur mirqenien ka vuajtur per ta arriter ate. Jete te gjate Edi

  Përgjigju
 • SHQIPNI: 04/07/2020 18:00

  Gezuar per shume vjet Gjigand !!! Zoti t’rujt e zemra t’knoft !!!

  Përgjigju
 • George: 04/07/2020 16:29

  Gezuar ditelindjen Edi Rama! Uroj qe, se bashku me jeten, Aneta te kete dhene edhe mendin demokratik amerikan qe ta mbyllesh mandatin e dyte si Kryeminister i Shqiperise me nder, duke pergatitur nje kryetar te ri te Partise Socialiste, i cili do ta coje perpara stafeten e nderitmit te Shqiperise Demokratike!

  Përgjigju
 • Linda: 04/07/2020 16:02

  Gezuar Ditelindjen Kryeminister!!! I ke ndryshuar pamjen Shqiperise,te duam edhe 4 vitet e ardheshme Kryeminister...

  Përgjigju
 • Diana: 04/07/2020 15:33

  Gëzuar ditëlindjen shëndet e mbarësi të kini

  Përgjigju
 • Martin: 04/07/2020 15:10

  GEZUAR EDO u Bafsh 100 VJec !!!!!!!!!

  Përgjigju
 • TA RRRAS LALA: 04/07/2020 14:16

  O konjak kaka ose emigrant suma se kto pseudonime ve ti ku e ke pa Ramën ti që terorizon njerzit nga kosova o debili ler loqevar. E dhe një gjë tjetër mëso të shkruash shqip o shkin.

  Përgjigju
 • Shpata: 04/07/2020 14:10

  Ti po u merr jeten atyre fukarenjve qe i premtove ti nxirrje nga varferia qe i futi me keq Sala me pislliqet r tija! U shofte fara jote!!

  Përgjigju
 • Emigrant: 04/07/2020 13:43

  Urimi im eshte ky z Rama mjaft e terrorizove shqipetaret duke I lene nje shumice ne varferi absolute TURP

  Përgjigju
 • LORA: 04/07/2020 13:38

  Gezuar 56-vjetorin Kryeministri i shqiptarve. I uroj jete Nena Anetes, qe te shohe edhe me te mire Shqiperine e qeverisur nga djali i saj.

  Përgjigju
 • Demokrate me zemer ,por jo me Politikanet qe perfaqesojne ne Politike..: 04/07/2020 13:11

  Urime te perzemerta per Ditelindjen.. Kenaqesi qe me jepet mundesia tju Uroje .Shendet Nenes tuaj te dashur dhe Juve gjithashtu..Perpara se ndryshimet ne Shqiperi,,tregojne vertete punen tuaj te shumepelqyher nga nga Qytetare .. Pervece atyre ,,qe me barkun boshe ,,simpatizojne ata Kriminele qe Kane vrare dhe vjedhur si ne asnje vend te Botes..

  Përgjigju
 • Auguri: 04/07/2020 12:41

  Gezuar,Edo!u befsh 100 vjec!

  Përgjigju
  • Lejla: 04/07/2020 14:29

   Gezuar ditlindjen z kryeministr u ne doja te thoja dicka m.q a mu dha rasti une e kam djali te pa pune me univeritet me gjuhe te huaja dhe asnje mundesi nuk I eshte dhene dhe me vjen keq qe djali ime do iki×

Lajmi i fundit

John

Plagosi 2 persona, Aldo Gjini në kërkim nga EUROPOL për tentativë vrasje, trafikim armësh dhe municionesh luftarake! I arrestuar edhe në 2016 në Itali për shpërndarje droge