FOTOLAJM/ Rama ‘zhvishet’ nga kostumi i kryeministrit, shfaqet me Zahon tek këndi i lojërave në një qendër tregtare

FOTOLAJM/ Rama ‘zhvishet’ nga kostumi i kryeministrit, shfaqet me Zahon tek këndi i lojërave në një qendër tregtare

Kryeministri Edi Rama ia ka dedikuar fundjavën që lamë pas familjes. Rama është ‘zhveshur’ nga kostumi i kryeministrit dhe ka kaluar kohë me djalin e tij të vogël, Zahon në nëj qendeër tregtare.

Zaho po luante me lojërat e tij të preferuara. Mesa duket, kryeministri ka zgjedhur që fundjavat t’ia dedikojë familjes, duke e lënë për pak momente politikën.

SI.E./r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Spiropali ne PS: 27/06/2022 22:00

  O Edo je i gjat shume.....

  Përgjigju
 • pika ne koke kur nuk te bie: 27/06/2022 19:08

  PO TANI ERDHI KOHA TE SHPLODHET,,,SE ESHTE LODHUR I SHKRETI,,,E RREGULLOI SHQIPERINE E BERI LULE....TE HUAJT PO LENE MEND PER SHQIPERINE....

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  A duhet që opozita të dalë me një kandidat të përbashkët në zgjedhjet e ardhshme vendore?×

Lajmi i fundit

Aksident në aksin Elbasan-Tiranë, shkoi në vendngjarje për një aksident, mjeti përplas efektivin e rrugores! Dërgohet drejt Traumës

Aksident në aksin Elbasan-Tiranë, shkoi në vendngjarje për një aksident, mjeti përplas efektivin e rrugores! Dërgohet drejt Traumës