FOTOLAJM/ Sanremo mirëpret si të ftuar të veçantë Ermal Metën, shkëlqen me stilin e tij ndryshe

FOTOLAJM/ Sanremo mirëpret si të ftuar të veçantë Ermal Metën, shkëlqen me stilin e tij ndryshe

Ermal Meta në Sanremo

Festivali i këngës italiane të Sanremosështë konkursi më i popullarizuar i këngës italiane dhe ceremonia e çmimeve, që mbahet çdo vit në qytetin e Sanremos. Si të ftuar special këtë vit kanë mirëpritur këngëtarin e mirënjohur shqiptar, Ermal Metën.

Pasi shkëlqeu me performancën e tij, një tjetër detaj që ranë sy ishte edhe pamja e tij ndryshe.

Ermal Meta nga Sanremo 

 

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • tini: 08/02/2023 09:17

    sfoli per babin ky?

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria në krah të Kosovës, nuk mbështet qëndrimin e BE-së: Si e gjykoni?×

Lajmi i fundit

Mbledhja e Komitetit të Investimeve Shqipëri-Itali, Tajanin dhe Rama konferencë për shtyp

Mbledhja e Komitetit të Investimeve Shqipëri-Itali, Tajanin dhe Rama konferencë për shtyp