FOTOT/ Dy 'beqarë' aventurierë, Meta dhe Bes Kallaku ngjisin majën e Çikës

FOTOT/ Dy 'beqarë' aventurierë, Meta dhe Bes Kallaku ngjisin majën e Çikës

Ilir Meta dhe Bes Kallaku

Ilir Meta ka vërtetuar tashmë se i kushton kohë palestrës dhe natyrës. Kësaj radhe, Presidenti i Patisë së Lirisë ka ngjitur majën e Çikës, ndërsa në këtë aventurë i është bashkuar edhe aktori i humorit Bes Kallaku.

"Fotoalbum nga ngjitja magjike në Majën e Çikës 2045m, ngado ku t'i hedhësh sytë një mrekulli e vërtetë: Nga Deti Jon apo nga Lugina e mrekullueshme e Lumit të Vlorës Me një ekip të mrekullueshëm dhe kompakt ngjitja bëhet më e lehtë dhe më e bukur”, shkruan Meta.

Kujtojmë që Bes Kallaku është në proces divorci me këngëtaren Xhensila Myrtezaj. Po ashtu edhe vetë Kryemadhi ka lënë të kuptohet se marrëdhënia bashkëshortore me Metën nuk është në momentin e mirë.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • albfire: 05/06/2024 17:41

  Kane frike nga pergjimet ambjentale dhe shkojne ne maje te malit qe mos i degjoje njeri per pazaret dhe fshehjen e parave!

  Përgjigju
 • asolingo: 05/06/2024 15:45

  Mendoni se Meta shkon per alpinizem ne mal,apo te shikoje parate e fshehura atje.

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  'Rasti Qefalia', a fshihen gjobat pas akuzave të Këlliçit, Nokës, opozitës?×

Lajmi i fundit

Këshilli Bashkiak miraton projektin e ri “Ecole 24”: Kurse falas në teknologji për të rinjtë

Këshilli Bashkiak miraton projektin e ri “Ecole 24”: Kurse falas në teknologji për të rinjtë